search
 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Piła taśmowa do metalu z chłodzeniem MAGNUM MBS-150CH3 400V

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalna piła taśmowa do cięcia metali firmy MAGNUM z obrotowym ramieniem, hydrauliczną regulacją prędkości opadania oraz układem chłodzenia taśmy.

W przeciwieństwie do układów chłodzenia oferowanych przez konkurencję, gdzie chłodziwo podawane jest na taśmę, nasz układ zapewnia lepsze rozprowadzenie cieczy chłodzącej po taśmie i materiale.

Piła posadowiona jest na stabilnym stole, dzięki czemu podczas pracy nie wpada w wibracje. Solidna konstrukcja przecinarki sprawia, że jest ona urządzeniem niezawodnym, które sprawdzi się w warsztacie czy na hali produkcyjnej. Solidne imadło oraz regulowany ogranicznik cięcia powalają na szybkie wycinanie powtarzalnych elementów. Dodatkowo, dzięki wyłącznikowi krańcowemu w czasie gdy maszyna tnie element, możemy zająć się przygotowywaniem kolejnego bez obawy o uszkodzenie urządzenia.

Przekładnia pasowa, którą napędzana jest taśma umożliwia regulację prędkości cięcia, dzięki czemu piła MAGNUM MBS150 jest w stanie ciąć różnorodne materiały (od aluminium po stal nierdzewną). Za precyzję cięcia odpowiada system prowadników gwarantujący prowadzenie taśmy w odpowiedniej płaszczyźnie. Siłownik hydrauliczny z dławikiem pozwala na powolne opadanie piły, chroniąc zęby taśmy.

Piła wyposażona jest w innowacyjny układ chłodzenia, który chroni nie tylko taśmę ale również rolki prowadzące, wydłużając ich żywotność. Piła taśmowa MAGNUM jest urządzeniem masywnym, dzięki czemu zachowuje sztywność podczas cięcia materiału i nie wpada w drgania. Jej konstrukcja pozwala na obrót ramienia i cięcie materiału pod kątem z zakresu od -45 do 60 stopni.

Piła dostępna jest w dwóch wariantach silnika: z jedno lub trójfazowym.

DANE TECHNICZNE:
- silnik: 550 W, ~400 V, 50 Hz
- rozmiar taśmy: 1638x13x0,6 mm
- prędkość liniowa taśmy: 20; 29; 50 m/min
- kąt cięcia: L45° - P60°
- maksymalny rozmiar cięcia 0° : 110x150 mm; Φ110 mm
- maksymalny rozmiar cięcia 45° : 75x90 mm; Φ90 mm
- maksymalny rozmiar cięcia 60° : 55X55 mm; Φ55 mm
- imadło szczęki: 150x65 mm
- masa: 94 kg

W skład kompletu wchodzi:
- piła MBS 150CH3
- podstawa
- taśma
- ogranicznik cięcia
- karta gwarancyjna
- polska instrukcja obsługiU W MBS150CH3