search

Kompresor bezolejowy MAGNUM JWS-R1

2 290,00 zł
Brutto
 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalna, wyciszona sprężarka bezolejowa marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w dwie trwałe i bardzo wydajne pompy bezolejowe - przyjazne dla środowiska naturalnego - oraz zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem. 

Kompresory MAGNUM serii JWS charakteryzują się obniżonym poziomem głośności. Mogą być instalowane w miejscu przebywania ludzi nie zwiększając dyskomfortu spowodowanego głośną pracą.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie, gabinecie oraz w gospodarstwie domowym. Źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania oraz zasilania urządzeń i narzędzi pneumatycznych.

Sprężarki MAGNUM serii JWS cechują się bardzo niskim poziomem drgań. Udało się to osiągnąć dzięki doskonałemu wyważeniu układu pompa-silnik oraz zastosowaniu wysokiej klasy wibroizolatorów.

W kompresorze zastosowano układ dwóch pomp bezolejowych z teflonowymi tłokami o zmniejszonym współczynniku tarcia oraz miedzianym uzwojeniem. Za wydajne chłodzenie kompresora odpowiadają powiększone żebrowania głowic cylindrów, co w połączeniu z niskimi obrotami pomp gwarantuje wysoką żywotność i bezawaryjność.

Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu.

Kompresor wyposażony jest w elektryczne zawory odprężne, których zadaniem jest odprowadzenie ciśnienia znad tłoków po zakończonym cyklu pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu start kompresora jest łatwy i nie powoduje przeciążeń sieci elektrycznej.

W kompresorze wykorzystano klasyczny wyłącznik ciśnieniowy, przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia. Dodatkowo zestaw został wyposażony w reduktor, manometry oraz szybkozłącze (typ 26). Dzięki temu po podłączeniu do prądu kompresor gotów jest do pracy.

Zawór bezpieczeństwa stosowany przy kompresorach wytwarzających ciśnienie maksymalne do 8 bar. Zawór wykonany z mosiądzu i uszczelnieniami NBR.

Urządzenie posiada zawór odwadniający służący do opróżniania kondensatu gromadzącego się w zbiorniku. Dzięki zaworowi można w łatwy sposób zadbać o zbiornik kompresora i zapobiec jego nadmiernej korozji.

Niewielkie gabaryty ułatwiają transport, a rurowa obudowa chroni wrażliwe elementy maszyny. Urządzenie wyposażone jest koła ułatwiające transport kompresora do miejsca pracy. Zastosowane gumowe stopki niwelują efekt drgań urządzenia.

DANE TECHNICZNE: 
- Moc: 3000 W
- Wydajność: 400 l/min
- Poziom hałasu: 68 dB
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 12 l
- Wymiary: 79x42,5x46 cm
- Masa: 50 kg

W ZESTAWIE:
- kompresor: JWS-R1
- karta gwarancyjna
- instrukcja obsługi w języku polskim

 

 P K MA JWS-R1
Pytanie o produkt:  Kompresor bezolejowy MAGNUM JWS-R1 - (#1145)